C.S. commerce service, a.s.

konf3Obchodní společnost C.S. commerce service, a.s. vstoupila na český poradenský trh již v roce 1990, kdy vznikla jako jedna z prvních soukromých společností v České republice. Právní formu akciové společnosti C.S. commerce service, a.s. získala v roce 1994. Od roku 1998 je poradenská společnost C.S. commerce service, a.s. součástí holdingové skupiny C.S. invest GROUP a.s.

Společnost C.S. commerce service, a.s. poskytuje svým klientům komplexní poradenské služby v těchto oblastech:

  • Podnikové poradenství 
  • Ekonomické a organizační poradenství 
  • Daňové poradenství 

Těžiště činnosti pak v současné době spočívá především v poradenství v oblasti koncernového a korporačního práva se zaměřením na přeměny společností, akvizice, nákupy a prodeje podniků a jejich částí apod. Široké odborné zaměření společnosti C.S. commece service a její personální a technické vybavení pak umožňuje nabízet klientům vždy komplexní řešení vycházející z posouzení všech souvisejících aspektů právních, organizačních, ekonomických, daňových i finančních v odpovídajícím rozsahu a hloubce.

Důraz je přitom kladen zejména na vytváření dlouhodobých vztahů s klienty založených na vzájemné důvěře, se zaměřením na nejvyšší dosažitelnou kvalitu a spolehlivost navrhovaných řešení a na individuální přístup ke každému zákazníkovi, kterému nabízíme řešení „šité na míru“.

Informace o společnosti

společnost: C.S. commerce service, a.s.
sídlo: ul. 28. října 19,
370 01 České Budějovice
IČO: 25185331
datová schránka: dhatp9a
vznik: 30. listopadu 1998
působení na trhu: od roku 1990
obchodní rejstřík: Krajský soud
v Č. Budějovicích, oddíl B, vložka 964
telefon/fax: +420 387311171-3
sekretariát: +420 387311171-3
e-mail: directors@investgroup.cz

Aktuality